Hernádi visszatért

A közösségi oldalon posztolt selfit a MOL vezér

Gazdaság
  • 2014.10.01. - 15:26

Visszatért több hónapos szabadságáról Hernádi Zsolt, a MOL vezérigazgatója, aki ezt meg is örökítette egy szelfivel facebookos oldalán.  

A cégvezető a MOL által szponzorált Bubi közbringák egyikén érkezett az irodaházhoz. Az olajtársaságnál megerősítették a hírt.

Hernádi ellen a horvát ügyészség még tavasszal emelt vádat, mivel szerintük tíz millió euró kenőpénzt adott át Ivo Sanader volt horvát miniszterelnöknek azért, hogy a Mol megszerezze a többségi irányítási jogokat az INA-ban. A büntetőper tárgyalása Hernádi jelenléte nélkül hamarosan megkezdődik.

 

Reklám