Önbizalommal telve várta második mérkőzését a Japán válogatott Skócia ellen tegnap az angliai rögbi-világbajnokság B csoportjában.

Első összecsapásukon a japánok hatalmas meglepetésre legyőzték a kétszeres világbajnok Dél-Afrikát, így érthető a hazai szurkolók hatalmas öröme. „Vannak olyanok, akik úgy gondolják, csak mázlival nyertünk Dél-Afrika ellen. Most itt az alkalom, hogy megmutassuk, nem így van, felzárkóztunk a komoly rögbinemzetek közé” – büszkélkedett Eddie Jones, a japán válogatott edzője.



