Balla Bence Tamás, aki nagypályán az Iszkaszentgyörgy, míg az Alba Ligában a Fortuna FC színeiben futballozott, egy székesfehérvári panelház hetedik emeletéről zuhant ki szombaton.
Az életerős, vidám fiatalember és barátnője hétfőn utazott volna Párizsba.
A csapattársai nem vállalják a játékot szerdán a bajnokság következő fordulójában, amit már jeleztek is a szövetségnek – írja a Szeretlekmagyarorszag.hu.





