Balla Bence Tamás már sosem láthatja Párizst

Kiesett a hetedik emeletről a 26 éves focista

Bulvár
  • 2023.02.13. - 22:22
Cikk borítókép
Krízisben. A betegek nyolc százaléka öngyilkosságot követ el, életmentő lehet a korai felismerésMH | MH

Balla Bence Tamás, aki nagypályán az Iszkaszentgyörgy, míg az Alba Ligában a Fortuna FC színeiben futballozott, egy székesfehérvári panelház hetedik emeletéről zuhant ki szombaton.

Az életerős, vidám fiatalember és barátnője hétfőn utazott volna Párizsba. 

A csapattársai nem vállalják a játékot szerdán a bajnokság következő fordulójában, amit már jeleztek is a szövetségnek – írja a Szeretlekmagyarorszag.hu.

Kapcsolódó cikkek
Reklám