A miniszterelnök javaslatára Áder János köztársasági elnök újra Matolcsy Györgyöt nevezi ki a Magyar Nemzeti Bank (MNB) elnökévé – írta az MTI. A jelenlegi jegybankelnök következő hat évre szóló megbízatása március 4-én lép majd életbe.

Folytatódó felzárkózás
A miniszterelnök javaslatára Áder János köztársasági elnök újra Matolcsy Györgyöt nevezi ki a Magyar Nemzeti Bank (MNB) elnökévé – írta az MTI. A jelenlegi jegybankelnök következő hat évre szóló megbízatása március 4-én lép majd életbe.


Az amerikai kormány minden eszközt rendelkezésre bocsát
Szavazati jogokat védő csoportok perelték be a kormányt