A megerősödött Fradi veszélyes lehet a bajnokra

Vízilabda

Sport
  • 2017.10.04. - 01:55

Ma rajtol a férfi vízilabda ob I 2017–18-as idénye, amelynek a Szolnok címvédőként, valamint Bajnokok Ligája- és kupagyőztesként vág neki.

Varga Dénes és Vámos Márton távozott, őket Bátori Bence és Zalánki Gergő pótolja. A Ferencváros három olimpiai bajnokot szerzett meg: Varga Dénes, valamint Slobodan Nikic és Nikola Jaksic, sőt Vámos Márton és Manhercz Krisztián is ott folytatja. Az elmúlt tíz évben kilencszer döntős Egerhez Marko Avramovic, Strahinja Rasovic és Angelosz Vlahopulosz érkezett. A legjobb négy között ugyancsak számolni kell az OSCvel, amely többek között Erdélyi Balázzsal, Tóth Mártonnal, az olimpiai, világ- és Európa-bajnok Sava Randeloviccsal, valamint Nemanja Uboviccsal erősített.

Reklám