Együtt kell megtalálnunk a válaszokat a társadalmi kihívásokra, és fel kell hívnunk a figyelmet arra, hogy a legfontosabb értéket az embernek az egészség jelenti – hangsúlyozta Nagy István agrárminiszter a Magyar Állatorvosi Kamara, a Magyar Orvosi Kamara, a Magyar Növényvédő Mérnöki, valamint az MTA Agrártudományok Osztálya szervezésében megtartott növényorvosok, állatorvosok és humánorvosok II. országos fórumán tegnap.
Hozzátette, a megfelelő életminőség alappillére a biztonságos élelmiszer, amihez GMO- és vegyszermentes eljárásokat kell alkalmaznunk az állattenyésztésben és a növénytermesztésben egyaránt. Szintén tegnap a Reál Alfa szupermarket átadásán úgy fogalmazott, egyre inkább garantálja a magyar termék a minőséget, ehhez az üzlethálózat kínálatával az infrastruktúrát is biztosítja.



