A Manchester City kiesett, Sergio Agüero pedig ütött

Labdarúgás

Sport
  • 2018.02.21. - 01:29

A televíziós felvételek tanúsága szerint, megütött egy szurkolót Sergio Agüero, a Manchester City csatára csapata hétfő esti, Wigan elleni FA-kupa-mérkőzése után.

A hazai szurkolók egy csoportja az ünneplés közben a pályára özönlött, s az egyik fanatikus ekkor mondott valamit a vendégek argentin támadójának, Agüero erre ütötte meg a drukkert, mielőtt a csapattársak lefogták volna. A harmadosztályú Wigan nagy meglepetésre 1–0-ra legyőzte a Premier League listavezetőjét, s ezzel, az idei angol kupasorozat legnagyobb meglepetését okozva, búcsúztatta riválisát.  Josep Guardiola vezetőedző csapata Fabian Delph kiállítása miatt a teljes második félidőt emberhátrányban játszotta. A győztes gólt az északír Will Grigg szerezte a 79. percben.

Reklám