Zsinórban harmadszor kapott ki a Bologna

Az olasz bajnokság vasárnapi meccsén 82 percnyi vezetés után veszített a csapat

Sport
  • 2017.02.12. - 20:17

Ismét, sorozatban harmadszor veszített a Bologna az olasz labdarúgó-bajnokságban, miután vasárnap a Sampdoria otthonában kapott ki úgy, hogy a 82. percig vezetett.

Nagy Ádám ezúttal a kispadról nézte végig, ahogy csapata a hajrában percek alatt kapott három gólt.

A Bologna a múlt héten a Napolitól kapott ki 7-1-re, majd szerdán úgy veszített az AC Milannal szemben 1-0-ra, hogy a második félidőben kettős emberelőnyben volt, s a hajrában kapott gólt.

Reklám