Vízilabda: Bírói műhiba történt a világliga-döntőben, de nem óv a magyar csapat

Beadvánnyal fordulnak a nemzetközi szövetséghez, hogy több hasonló eset ne fordulhasson elő

Sport
  • 2018.06.24. - 10:52

A Magyar Vízilabda Szövetség (MVLSZ) álláspontja szerint játékvezetői műhiba történt a férfi világliga nyolccsapatos szuperdöntőjének szombati fináléjában - amelyet a magyar válogatott ötméteresekkel elveszített -, ennek ellenére nem óvják meg a mérkőzést.

vízilabda világliga magyarok
Reklám