Egy japán kikötőváros újrahasznosító telepén találták meg tudósok két éve a műanyagevő baktériumot, majd azonosították az általa termelt enzimet.
Forradalom a környezetvédelemben?
Egy japán kikötőváros újrahasznosító telepén találták meg tudósok két éve a műanyagevő baktériumot, majd azonosították az általa termelt enzimet.
Az amerikai kormány minden eszközt rendelkezésre bocsát
Szavazati jogokat védő csoportok perelték be a kormányt
