Lezárult Ausztriában a Kőrösi Csoma Sándor Program 2016–2017-es programéve: a leköszönő, ösztöndíjasokat búcsúztató rendezvényen Csibi Krisztina, a Magyarság Házának igazgatója, valamint ausztriai magyar szervezetek, egyházi intézmények tagjai vettek részt.




