Vasárnaptól véget ér a káosz az Árpád hídnál

Krónika
  • 2017.05.12. - 00:42

Kedvező közlekedési változásokra számíthatunk május közepétől a fővárosban. Vasárnaptól újra megáll a 2-es metró a Kossuth téren, ugyanis véget értek az állomás forgalmának korlátozásával járó bontási munkálatok. A hétvégén ezért megszűnik az M2A jelzésű pótlóbuszjárat, továbbá a D2-es jelzésű átkelőhajó sem közlekedik tovább.

Róbert-Károly-körút
Reklám