Teljesen ki kell építeni az aradi vízbázis átvételi rendszerét, ez biztosítja hosszú távon nemcsak Békés megye, hanem szinte az egész Alföld számára a vegytisztítás nélküli, egészséges ivóvizet - mondta Vantara Gyula (Fidesz-KDNP) országgyűlési képviselő.




