Vanczák nyáron távozik a Siontól

Családi okok miatt tér vissza Magyarországra

Sport
  • 2016.02.23. - 12:17

Vanczák Vilmos nem hosszabbítja meg szerződését, így a szezon végén távozik a svájci Sion labdarúgócsapatától és visszatér Magyarországra.

A 79-szeres válogatott védő egy svájci rádióállomásnak adott interjújában azt mondta, hogy családi okok miatt döntött így.

A 32 éves Vanczák Magyarországon az Újpestben kezdte pályafutását, először a belga Sint-Truiden együttesénél szerepelt légiósként, majd 2007-ben került a Sionhoz, amellyel 2009-ben, 2011-ben és tavaly is svájci kupát nyert.

Reklám