Van bőven aranytartalékunk

Ötvenmilliárd forint osztalékot fizetett be a Magyar Nemzeti Bank tavaly a központi költségvetésbe

Gazdaság
  • 2017.01.11. - 01:41

Mind a deviza-, mind pedig az aranytartalék a megfelelő szinten áll Magyarországon – közölte a jegybank sajtóhírekre reagálva, amelyek szerint eladta az aranytartalékot. Az ország aranytartaléka közel huszonöt év alatt stabilan alakult.

10 20170111

Reklám