A kormány internetes videóban hívja fel a figyelmet a március 15-ei állami ünnepségre.
A március 15-i állami ünnepség központi rendezvénye a Múzeumkert felújítása miatt idén a Kossuth téren lesz, itt mond beszédet Orbán Viktor miniszterelnök is. "Az 1848-as forradalom számunkra azt üzeni, hogy mindig voltak és mindig lesznek olyan magyarok, akiknek az ország függetlensége mindennél többet ér. Szeretnénk, ha újra sokan ünnepelnénk együtt a magyar szabadság hőseit, mindenkit szeretettel várunk a Kossuth térre március 15-én" - üzeni a videó.



