Több évtized után ismét van az első osztályban játszó kézilabdacsapata Budakalásznak, amelyben két szakosztály is működik.
A bemutatkozás nem sikerült rosszul, mert a BL-döntős csapat otthonában a Kalász csak 29-20-ra kapott ki.
„A szakosztályunknak három jelentős szponzora van, az önkormányzat, a CYEB és a Swietelsky, támogatásukkal kétszázhetvenmillió forintból gazdálkodhatunk - mondta Hajdu Gábor, a Budakalász elnöke.
Horváth Attila vezetőedző hozzátette, hogy a felnőtt keretben sok a fiatal játékos, de néhányan már játszottak az NB I-ben.



