Újabb embert vettek őrizetbe Svédországban

Terrorcselekmény előkészítésének gyanúja miatt kapták el

Külföld
  • 2018.05.04. - 14:17

Újabb embert vettek őrizetbe Svédországban terrorcselekmény előkészítésének gyanújával - közölte pénteken a svéd ügyészség.

Lars Morand ügyész tájékoztatása szerint az 1987-es születésű férfit Lund városában, az ország déli részén vették őrizetbe, de több részletet nem árult el.

Egyelőre nem tudni, hogy a férfi elfogásának van-e köze ahhoz, hogy hétfőn három kirgiz és üzbég útlevéllel rendelkező embert vettek őrizetbe Svédország északi részén és Stockholmban, szintén terrorizmus gyanújával.

Reklám