Legalább tizenkét ember vesztette életét pénteken egy luxushotelben keletkezett tűz miatt a georgiai Batumiban.

Több mint száz embert evakuáltak az épületből, a gáz belélegzése miatt 21 embert kórházban ápolnak. A batumi egyetemi klinika szóvivője annyit mondott, hogy a betegek között három török és egy izraeli személy is van.
A lángok elfojtásában mintegy száz tűzoltó vett részt.



