Tűz ütött ki egy budapesti kórházban

Személyi sérülés nem történt

Krónika
  • 2015.08.14. - 09:13

Kisebb tűz volt a budapesti Jahn Ferenc-kórház egyik negyedik emeleti helyiségében péntek hajnalban, a lángokat hamar eloltották, senki nem sérült meg.

Kisebb tűz volt a budapesti Jahn Ferenc-kórházban – tájékoztatta a Fővárosi Katasztrófavédelmi Igazgatóság az MTI. A kórház két négyzetméteres ágytálmosó helyiségében felhalmozott eszközök kaptak lángra – közölték. 

A tűz miatt két ápoló és öt beteg rövid időre elhagyta az épületet, ők a lángok eloltása után egy másik szinten kaptak helyet.

Reklám