Theresa May brit kormányfő tegnap számolt be a londoni alsóház képviselőinek a múlt heti brüsszeli EU-csúcsról, ahol az unióban maradó tagállamok vezető politikusai úgy döntöttek, elkezdődhet a kilépési tárgyalások második szakasza.
Brexit-tárgyalások
Theresa May brit kormányfő tegnap számolt be a londoni alsóház képviselőinek a múlt heti brüsszeli EU-csúcsról, ahol az unióban maradó tagállamok vezető politikusai úgy döntöttek, elkezdődhet a kilépési tárgyalások második szakasza.
Tragikus körülmények között történt a szörnyű tett
Dubaj másik arca

Csapadék sem várható
XIV. Leó figyelemmel kíséri a venezuelai lakosság helyzetét és szükségleteit