Véget értek a nyári Erzsébet-táborok, az idén is több tízezer gyermek nyaralhatott az Erzsébet-program segítségével három balatoni és egy erdélyi helyszínen - közölte a Magyar Nemzeti Üdülési Alapítvány

Kezdődik az őszi szezon
Véget értek a nyári Erzsébet-táborok, az idén is több tízezer gyermek nyaralhatott az Erzsébet-program segítségével három balatoni és egy erdélyi helyszínen - közölte a Magyar Nemzeti Üdülési Alapítvány

A földrengésekben legalább 4300 ember megsérült
A nyomozás magánszemélyek feljelentésére indult
Paraguay reménykedhet
Dúl a gigászok csatája
