Az Európai Unió tagországai közül 2010 és 2016 között hazánkban nőtt a legnagyobb mértékben a szarvasmarha-állomány, ezen belül pedig a tehénállomány is – közölte a Földművelésügyi Minisztérium agrárgazdaságért felelős helyettes államtitkára egy visegrádi konferencián.




