Három hónap után bukkantak földrengés áldozatainak maradványaira Nepálban: a 17 ember testrészeit tartós esőzés mosta ki a romok alól - adták hírül szerdán a nepáli hatóságok.

Három hónap telt el e földrengés óta
Három hónap után bukkantak földrengés áldozatainak maradványaira Nepálban: a 17 ember testrészeit tartós esőzés mosta ki a romok alól - adták hírül szerdán a nepáli hatóságok.


Szavazati jogokat védő csoportok perelték be a kormányt
A Legfőbb Ügyészség reagált Magyar Péter felszólítására
Paraguay reménykedhet
Dúl a gigászok csatája