A női Bajnokok Ligája győzelme után veretlenül megnyerte a magyar bajnokságot is a Győri Audi ETO. Görbiczék házigazdaként 37–19-re legyőzték a Mosonmagyaróvár csapatát, s ezzel az ETO bebiztosította története 13. bajnoki aranyát.

Kézilabda
A női Bajnokok Ligája győzelme után veretlenül megnyerte a magyar bajnokságot is a Győri Audi ETO. Görbiczék házigazdaként 37–19-re legyőzték a Mosonmagyaróvár csapatát, s ezzel az ETO bebiztosította története 13. bajnoki aranyát.

Ilyenre még nem volt még példa az EU történetében
Az amerikai kormány minden eszközt rendelkezésre bocsát

A földrengésekben legalább 4300 ember megsérült
A nyomozás magánszemélyek feljelentésére indult
Paraguay reménykedhet
Dúl a gigászok csatája