Tizenharmadik bajnoki címét ünnepelte a Győr

Kézilabda

Sport
  • 2017.05.18. - 01:38

A női Bajnokok Ligája győzelme után veretlenül megnyerte a magyar bajnokságot is a Győri Audi ETO. Görbiczék házigazdaként 37–19-re legyőzték a Mosonmagyaróvár csapatát, s ezzel az ETO bebiztosította története 13. bajnoki aranyát.

görbicz lead
Reklám