Irán leállította az urándúsító centrifugák leszerelését két nukleáris létesítményében - jelentette az állami média kedden, miután konzervatív törvényhozók egy csoportja levélben tiltakozott a folyamat szerintük túlzott gyorsasága ellen.

Fordóban még folynak a munkálatok
Irán leállította az urándúsító centrifugák leszerelését két nukleáris létesítményében - jelentette az állami média kedden, miután konzervatív törvényhozók egy csoportja levélben tiltakozott a folyamat szerintük túlzott gyorsasága ellen.


Nem mintha Amerika hagyna egy ilyen lépést...
Ilyenre még nem volt még példa az EU történetében