Az alacsony nyerstej-felvásárlási árak, a tisztességtelen kereskedői magatartás és az importdömping ellen tüntettek tejtermelők a fővárosban. A gazdák teheneikkel vonultak fel Budapest utcáin. Arra akarták felhívni a figyelmet, hogy a magyar állam által nyújtott támogatások nem elegendőek, illetve nem fejtik ki a kívánt hatást.




