Tanévkezdő szentmisét tartottak Budapesten

Erdő Péter: Az iskolák adjanak tudást, tanítsanak hitre és szeretetre +GALÉRIA

Belföld
  • 2017.09.01. - 20:14

Több ezer katolikus középiskolás részvételével tartottak tanévkezdő szentmisét pénteken Budapesten, a Szent István-bazilika előtt az Esztergom-Budapesti Főegyházmegye Katolikus Iskolai Főhatósága szervezésében.

1 / 4

tanévkezdő erdő péter mh

tanévkezdő mise mh lead
A szertartáson tizenhat budapesti egyházi fenntartású középiskola 5500 diákja és oktatója, illetve a gyerekeket kísérő szülők vettek részt.
Reklám