A következő években ötmilliárd forintot kapnak évente a hazai dohánytermelők költségvetési forrásból. Az erről szóló rendelet a napokban jelenik meg, az első kifizetés 2016 második felére várható.

Megszűnt az uniós hozzájárulás, így állami pénzből finanszírozzák az ágazatot
A következő években ötmilliárd forintot kapnak évente a hazai dohánytermelők költségvetési forrásból. Az erről szóló rendelet a napokban jelenik meg, az első kifizetés 2016 második felére várható.

Szavazati jogokat védő csoportok perelték be a kormányt
A Legfőbb Ügyészség reagált Magyar Péter felszólítására

Paraguay reménykedhet
Dúl a gigászok csatája