Lionel Messi, Luis Suárez július 21-én este leült Neymarral beszélgetni a jövőről. A két játékos mindenképp meg szerette volna győzni a brazilt, hogy maradjon a Barcelona csapatánál, írja a spanyol sport.es.

Messi mindent megtett, hogy maradásra bírja Neymart
Lionel Messi, Luis Suárez július 21-én este leült Neymarral beszélgetni a jövőről. A két játékos mindenképp meg szerette volna győzni a brazilt, hogy maradjon a Barcelona csapatánál, írja a spanyol sport.es.


Nem mintha Amerika hagyna egy ilyen lépést...
Ilyenre még nem volt még példa az EU történetében