Hétfőn kora délután Szerencsre látogatott Orbán Viktor, ahol Koncz Ferenc, Szerencs polgármestere fogadta.
A miniszterelnök az egykori cukorgyár területén is látogatást tett, és ígéretet tett arra, a kormány a legmesszebbmenőkig támogatni fogja a szerencsiek abbéli szándékát, hogy a cukorgyártás újra meghonosodjon a városban.
Forrás: boon.hu, Facebook



