Szerb turistabusz karambolozott az M0-áson

A sofőr meghalt, több mint húsz ember megsérült

Krónika
  • 2017.05.14. - 14:21

Szerb turistabusz karambolozott az M0-ás szigetszentmiklósi szakaszán vasárnap, nem sokkal dél után. A jármű pályakarbantartó teherautóknak ütközött, a karambolban egy ember meghalt, két ember súlyos, több mint húsz könnyebb sérülést szenvedett - közölte a Pest Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság szóvivője az MTI-vel. Az utat lezárták, a forgalom torlódik.

busz
Reklám