Székelyföld-szerte tüntettek az autonómiáért

Budafok-Tétényben jelképes őrtüzet gyújtottak

Határon túl
  • 2017.10.29. - 17:44

A viharos széllel és esővel dacolva tüntettek vasárnap este Székelyföld-szerte a Székely Nemzeti Tanács (SZNT) felhívására a térség területi autonómiájáért.

csík
Reklám