A német Franco Foda lett az osztrák labdarúgó-válogatott szövetségi kapitánya, a másodedző pedig - az osztrák sportsajtó egybehangzó értesülései szerint - Szabics Imre lesz.

Az újonnan kinevezett Foda jelenleg a Sturm Graz vezetőedzője, ezt a pozícióját december végéig a kapitányi poszt mellett továbbra is ellátja.
Az edző 1999 és 2001 között a Sturm Grazban csapattársa volt Szabics Imrének, aki 2016 óta pályaedzőként segíti munkáját az osztrák együttesnél.
Szabics a magyar válogatottnál is dolgozott, a korábbi szövetségi kapitány, Dárdai Pál másodedzője volt.



