A kiváló hollywoodi színész özvegye most először szólalt meg Williams tavalyi öngyilkossága óta, s elmondta: a férje halálát megelőző hetekben rohamonsan romlott az állapota, betegségeibe három éven belül egyébként is belehalt volna Robin Williams.

Három éven belül mindenképpen elhunyt volna
A kiváló hollywoodi színész özvegye most először szólalt meg Williams tavalyi öngyilkossága óta, s elmondta: a férje halálát megelőző hetekben rohamonsan romlott az állapota, betegségeibe három éven belül egyébként is belehalt volna Robin Williams.


Nem mintha Amerika hagyna egy ilyen lépést...
Ilyenre még nem volt még példa az EU történetében