A Magyar Labdarúgó Szövetség (MLSZ) fegyelmi bizottsága 800 ezer forintra büntette az Újpest FC-t a Ferencváros otthonában lejátszott szombati bajnoki rangadón történtek miatt.

A lila-fehér klubot szurkolói viselkedése miatt büntette meg az MLSZ
A Magyar Labdarúgó Szövetség (MLSZ) fegyelmi bizottsága 800 ezer forintra büntette az Újpest FC-t a Ferencváros otthonában lejátszott szombati bajnoki rangadón történtek miatt.

Ilyenre még nem volt még példa az EU történetében
Az amerikai kormány minden eszközt rendelkezésre bocsát

A földrengésekben legalább 4300 ember megsérült
A nyomozás magánszemélyek feljelentésére indult
Paraguay reménykedhet
Dúl a gigászok csatája