Következő hazai bajnoki mérkőzésén legvérmesebb szurkolóinak támogatása nélkül lép pályára a Borussia Dortmund, miután a klub elfogadta a Német Labdarúgó Szövetség (DFB) büntetését, amelyet a drukkerek többszöri rendbontása miatt szabott ki rá.

A Wolfsburg elleni hétvégi bajnokira közel 25 ezerrel kevesebb szurkoló mehet ki, emellett pénzbírsággal is sújtották a csapatot
Következő hazai bajnoki mérkőzésén legvérmesebb szurkolóinak támogatása nélkül lép pályára a Borussia Dortmund, miután a klub elfogadta a Német Labdarúgó Szövetség (DFB) büntetését, amelyet a drukkerek többszöri rendbontása miatt szabott ki rá.


Nem mintha Amerika hagyna egy ilyen lépést...
Ilyenre még nem volt még példa az EU történetében