Az államháztartás stabilitásának kulcsa a gazdaság bővülése, főként a kedvező reálgazdasági adatok tükröződnek az államháztartás első negyedéves számaiban – mondta tegnap Banai Péter Benő, a Nemzetgazdasági Minisztérium államtitkára a távirati irodának, a Központi Statisztikai Hivatal (KSH) friss adatait kommentálva.




