Szél Bernadett egy újabb kiábrándító baloldali politikus, ő is a Soros-hálózat zsebében van, és az LMP-ből is csak egy újabb kiábrándító baloldali pártot csinált – állapította meg közleményében a Fidesz az LMP miniszterelnök-jelöltjének szombati országértékelő beszédére reagálva, hozzáfűzve, Szél a magyar parlamentben és az Európai Parlamentben is Soros érdekeit szolgálja.
Szél Bernadett arról beszélt, „az ország áprilisban a következő évtizedekről dönt, a jelenlegi kormányzat ugyanis a jövőt lopja el”. Az LMP-program alapvetésének a normális bérek biztosítását nevezte, bírálta a kormány családpolitikáját, és hangsúlyozta, hogy pártja „foglalkozna nőügyekkel” is, a büdzsé húsz százalékát oktatásra költenék, és jelentős béremelést valósítanának meg az egészségügyben.



