Sleisz Gabriella (60 kg) első meccsén technikai tussal kikapott amerikai ellenfelétől, aki viszont bejutott a döntőbe, így a magyar versenyző a vigaszágon folytathatta szereplését a párizsi birkózó-világbajnokságon. Sleisz ott a német Luisa Helga Niemesch ellen lépett szőnyegre, ám alulmaradt riválisával szemben, így a magyar sportoló számára véget ért a viadal.




