Sleisz Gabriella kikapott a nyolcaddöntőben

A magyar birkózó a vigaszágon is vereséget szenvedett, így búcsúzott a vb-től

Sport
  • 2017.08.24. - 12:34

Sleisz Gabriella (60 kg) első meccsén technikai tussal kikapott amerikai ellenfelétől, aki viszont bejutott a döntőbe, így a magyar versenyző a vigaszágon folytathatta szereplését a párizsi birkózó-világbajnokságon. Sleisz ott a német Luisa Helga Niemesch ellen lépett szőnyegre, ám alulmaradt riválisával szemben, így a magyar sportoló számára véget ért a viadal.

sleisz gabriella
Péntektől a szabadfogású férfiak szerepelnek a világbajnokságon. A fogásnem első napján magyar részről Molnár József (61 kg), Veréb István (86 kg) és Ligeti Dániel (125 kg) birkózik majd.
Reklám