A Békés Megyei Önkormányzat Közgyűlése Sík Ferenc-díj a magyar ősbemutatókért elnevezéssel díjat alapított, az elismeréssel a Békés megyei származású Kossuth- és Jászai Mari-díjas rendező munkássága előtt tisztelegnek - közölték az elismerést bemutató sajtótájékoztatón kedden Budapesten, a Nemzeti Színházban.




