Semmelweis Ignác emlékére avattak szobrot Tokióban - közölte az Emberi Erőforrások Minisztériuma (Emmi) szerdán az MTI-vel

A szobrot a japán főváros egyik legfontosabb kórházában, a Japán Vöröskereszt Egészségügyi Központban helyezték el
Semmelweis Ignác emlékére avattak szobrot Tokióban - közölte az Emberi Erőforrások Minisztériuma (Emmi) szerdán az MTI-vel


Ilyenre még nem volt még példa az EU történetében
Az amerikai kormány minden eszközt rendelkezésre bocsát