Aki igaz magyar volt, mind a szabadság kivívásáért dolgozott hatvan éve - jelentette ki Schmidt Mária, az 1956-os forradalom és szabadságharc emlékéve koordinálásáért felelős kormánybiztos csütörtökön Budapesten, a Keleti pályaudvaron.

Emléktáblát kapott id. Kamuti Jenő
Aki igaz magyar volt, mind a szabadság kivívásáért dolgozott hatvan éve - jelentette ki Schmidt Mária, az 1956-os forradalom és szabadságharc emlékéve koordinálásáért felelős kormánybiztos csütörtökön Budapesten, a Keleti pályaudvaron.


Ilyenre még nem volt még példa az EU történetében
Az amerikai kormány minden eszközt rendelkezésre bocsát