Rétvári Bence: Ötszázmilliárd jutott egészségügyi fejlesztésre

Az utóbbi öt év fókuszában a vidéki kórházak álltak

Belföld
  • 2015.12.21. - 12:34

Az elmúlt öt évben a kormány ötszázmilliárd forintot, az összes magyarországi cég másfél évi társaságiadó-befizetésének megfelelő nagyságrendű pénzt fordított egészségügyi fejlesztésekre - mondta Rétvári Bence a Budai Irgalmasrendi Kórházban tartott ünnepségen.

Rétvári 20150713
Reklám