Rendőrök lepték el, evakuálták és zárták körbe kedd hajnalban a párizsi Gare du Nord vasúti pályaudvart. A rendőrség három veszélyes férfit keres.

A Gare du Nord forgalmas pályaudvar, londoni Eurostar-vonatok is érkeznek ide. Az Eurostar szóvivője úgy nyilatkozott, hogy a rendőrségi akciónak valószínűleg nincs köze a társaság szerelvényeihez. Később a rendőrség a Twitteren bejelentette, hogy “vége az ellenőrzésnek, fokozatosan helyreáll a rend”.
Franciaországban rendkívüli állapot van érvényben amiatt, hogy az elmúlt években több iszlamista szélsőséges támadást követtek el az országban.



