Százmillió forint értékben lopott el ékszert és készpénzt egy ecseri férfi, aki Debrecenbe járt betörni, a tettest a napokban elfogták – jelentette be tegnap Muszka Zoltán, a Debreceni Rendőrkapitányság bűnügyi osztályának vezetője.
A tettes az esetek többségében milliós nagyságrendű zsákmánnyal távozott, és összesen ötvenmillió forintot vitt magával. A házkutatásokon százmillió forint értékű olyan ékszert és készpénzt foglaltak le a nyomozók, amivel a gyanúsított összefüggésbe hozható, ugyanakkor vizsgálják, hogy Debrecenen kívül is követett-e el hasonló bűncselekményeket.



