Remek idényt zártak

Tenisz. Serena Williams hatodszor, Novak Djokovic ötödször az év legjobbja

Sport
  • 2015.12.23. - 01:14

A Nemzetközi Teniszszövetség a világranglistát egyformán vezető amerikai Serena Williamst, illetve a szerb Novak Djokovicot (képünkön) választotta az év legjobb játékosának.

Djokovic 20151223
(Fotó: Reuters - Alex Morton)

Djokovic tizenegy tornát nyert, köztük az ausztrál, az angol és az amerikai nyílt bajnokságot, s nyolcvankét győzelemmel és hat vereséggel zárta az idényt. Williams a Grand Slam-tornák közül a melbourne-i, a párizsi és a wimbledoni versenyen végzett az élen.

Reklám