Andrzej Duda lengyel államfő a Lengyel Köztársasági Érdemrend parancsnoki keresztjével tüntette ki "a magyar-lengyel kapcsolatok elmélyítésében szerzett elévülhetetlen érdemeiért" Balog Zoltánt, az emberi erőforrások miniszterét. A kitüntetést szerdán este Elzbieta Rafalska lengyel család-, munkaügyi és társadalompolitikáért felelős miniszter adta át a budapesti Lengyel Nagykövetségen.




