Radoki János a bajnok ellen mutatkozik be a Puskás Akadémia vezetőedzőjeként

Rajtol az NB I. tavaszi idénye

Sport
  • 2019.02.02. - 01:23

Ma folytatódik a labdarúgó NB I. 2018–2019-es idénye, rajtol a tavaszi szezon. A listavezető Ferencváros a harmadik helyért küzdő Bp. Honvédot fogadja a Groupama Arénában (tv: M4, 19.30).

Az átigazolási időszakban hét játékost is megszerző, mások mellett az ukrán Haratinnal, a fehérorosz Szihnyeviccsel és a norvég Tokmac Chol Nguennel is erősítő zöld-fehérek 2017 áprilisa óta veretlenek a Bp. Honvéd ellen. A címvédő MOL Vidi FC játékosai a Radoki János személyében új vezetőedzőt avató Puskás Akadémiával találkoznak új stadionjukban. Ez lesz a két csapat első egymás elleni mérkőzése az emlékezetes felcsúti botrány után, amelyet követően Danko Lazovics bejelentette a visszavonulását. Borsodi derbit vív egymással Diósgyőrben a DVTK és a Mezőkövesd. Az utolsó két helyezett találkozik egymással Szombathelyen, ahol a Kisvárda lesz a vendég. A harmadik Debrecen az ötödik Újpestet fogadja (tv: M4, 17.00), a Paks az MTK vendége lesz.
Reklám