Hat rendőr életét oltotta ki egy pokolgépes támadás pénteken Kairóban, egy rendőrségi ellenőrzőpontnál - közölték biztonsági források.

Rendőrök az áldozatok
Hat rendőr életét oltotta ki egy pokolgépes támadás pénteken Kairóban, egy rendőrségi ellenőrzőpontnál - közölték biztonsági források.


Nem mintha Amerika hagyna egy ilyen lépést...
Ilyenre még nem volt még példa az EU történetében